Karneval 2022

Milé deti, po dlhej pauze spôsobenej zlým korona vírusom sme tu opäť s našim/vašim obľúbeným karnevalom.

Uskutoční sa 5.2.2022 o 15:00 v našom Centre voľného času v požiarnej zbrojnici. Témou tohto roka sú rozprávky a rozprávkové postavičky. Takže sa tešíme na všetky Anny, Elzy, všakovaké princezné, kovbojov, zloduchov a superhrdinov. Určite nezabudnite pri výbere a výrobe masky popustiť uzdu fantázii najkreatívnejšia maska si opäť odnesie nejakú peknú cenu.

Milí rodičia, žiaľ z dôvodu aktuálnych opatrení nastavených pre hromadne podujatia musíme náš karneval zorganizovať bez Vás, rodičov. Chceme maximum kapacity využiť pre deti. Preto tento rok bude patriť karneval hlavne deťom, ktoré sa dokážu nejakú tu hodinku, dve zabávať s rovesníkmi bez rodičov.

V cene vstupného je občerstvenie pre deti, ktoré ste po minulé roky deťom kupovali a keďže budú bez Vás vymysleli sme to takto. Samozrejme nebude chýbať karnevalový program a maľovanie na tvár.

Na podujatie je nutné sa zaregistrovať vyplnením formulára nižšie. Vyplnením formulára nám zároveň pomôžete naplniť požiadavku RUVZ, zoznam zúčastnených osôb.

OTP režim - pre dieťa do 12r. platí režim rodiča.

V prípade testovania akceptujeme školský test max. zo štvrtka.

* O tom ako spracovávame Vaše osobné údaje sa môžete dozvedieť tu >> GDPR